Puff Elektronik Nargile Neden Tek Kullanımlık

Puff Elektronik Nargile Neden Tek Kullanımlık

Elektronik nargile son zamanlarda nargile tutkunlarının gözdesi konumuna gelmiştir ve 1400 Puff Queen Cola sayesinde en kaliteli ürüne siz de sahip olabilirsiniz. Nargile keyfine kolay ulaşım imkânı sağlayan bir ürün olması tercih edilmesini artıran nedenler arasında gelir. 1400 Puff Queen Cola aromalı nargilemiz kola sevenlerin gözdesi konumunda.

Elektronik nargile öncesinde uzun bir ön hazırlık süreci gerektirmemektedir. Normal nargileden farklı olan ve en sevilen özelliği öncesinde kömür yakma derdinin olmaması. Bu özelliği sayesinde yanan kömürün zararlı etkilerinden korunmuş olursunuz.  Elektronik nargile buhar ile üretim sağlar. Bu özelliği ile de size daha sağlıklı bir nargile keyfi sunar.

Çalışma prensibi oldukça basittir. Ağızdan nefes çekmeniz ile sistem aktif hale gelir. Aktif olan sistem kartuşun içindeki sıvının buhar haline geçmesini sağlar ve duman yerine buhar verir. Her nefeste eşsiz bir nargile deneyimi sağlar. Kola ve nargileyi seviyorsanız 1400 Puff Queen Cola tüm bu özelliklileri bir arada bulunduran bir üründür.

1400 Puff Queen Cola sigarayı bırakmak isteyen kullanıcılar için en uygun ürünlerden birisidir. Bu ürün nikotin oranı olarak daha az nikotine sahiptir. Ancak içerisinde bulundurduğu özel nikotin sayesinde sigara içen bir bireyin sigara arzusunu kesebilir. Uygun fiyatı ve uzun ömürlü olması sayesinde sizi sürekli olarak sigara alma yükünden kurtarır.

Aroma King ailesi olarak sizin en iyi nargile keyfini yaşamanız için en iyi kalitede ve en uygun ürünleri bir araya getirdik. Artan nargile ve sigara fiyatları, keyif aldığınız şeylerden mahrum olmanıza neden olmasın. Elektronik nargile ile keyif aldığınız aktivitelere tekrar dönebilirsiniz.

Çoğu insan nargile içmek istiyor ancak temiz mi benden önce kim içti acaba gibi soruların aklına gelmesi ile bu isteğini bastırmaya çalışıyor. Ancak elektronik nargile hem temiz hem de size özel olduğu için çekinmenize gerek kalmıyor.

Neden 1400 Puff Queen Cola

1400 Puff Queen Cola hafif ve taşınabilir bir üründür. Bu sayede kolaylıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. Elektronik nargile ürünleri arasında en çok tercih edilen ürünlerden birisidir. Aldığım bir elektronik nargileden ortalama ne kadar puf alabilirim sorusu sıklıkla karşılaştığımız sorulardan. İsminde de geçtiği gibi ortalama 1400 pufa sahiptir. Bu sayede uzun soluklu bir şekilde kullanabilirsiniz.

Herhangi bir karmaşık ayara sahip olmadığı için kolay bir içim sunar. Ayrıca 1400 Puff Queen Cola özel buharlı mekanizması sayesinde en özel ürünlerden birisidir. Buhar özelliği sayesinde daha yumuşak bir nargile keyfi yaşayabilirsiniz.

Elektronik nargilenizin içindeki duman bittikten sonra tekrar tüm mekanizmayı baştan almanıza gerek yok. Puff barınızın içerisindeki likit veya pil bittikten sonra kolaylıkla çıkarabilirsiniz. Likit ve pil alıp tekrar taktığınızda ürünü kullanmaya devam edebilirsiniz.

1400 Puff Queen Cola ürünü diğer ürünlerden farklı olarak ferah bir içime sahip değildir. Dolayısıyla ferahlık tercih etmeyen kullanıcılar için en çok tavsiye edilen ürünlerden birisidir. Ayrıca bu ürün nargilede farklı bir tat arayanlar için de bir farklılık sunar. Meyveli ve bilindik tatlara sahip elektronik nargilelerden sıkılmış kullanıcılar için yeni bir tarza sahiptir.

Nargile denince aklımızda ağır ve çok yer kaplayan mekanizmalar canlanır. Elektronik nargile hafif olması ve az yer kaplaması ile nargile sevenlerin tam aradığı ürün. Nargile içme ihtimalinizin düşük olduğu bir yer hayal edin. Elektronik nargile ile bu hayal olmaktan çıkar ve gerçek olur.  

1400 Puff Queen Cola Elektronik Nargilenin Özellikleri

1400 Puff Queen Cola elektronik nargile 850 mAh pil ve doğrudan çekme sistemine sahiptir. Cihaz önceden doldurulmuş olduğu için kullanmak için tek yapmanız gereken bir nefes almanızdır. Kullan at pod cihazı olduğu için bakım ve yeniden dolum gibi şeyler gerekmez. İçerisinde doldurulmuş olarak 5,5 mL özel salt likit bulunur. 5,5 mL kulağa az gibi gelse de 1400 puf imkânı sağlamakta.

Dahili bataryası 850 mAh gücündedir ve bu sayede güçlü bir çekim yapmanıza olanak sağlar. İçerisinde %2 nikotin barındırdığından sigaraya benzer bir boğaz vuruşuna sahiptir ve içerisinde özel nikotin bulundurur. Bu özelliği sayesinde sağlığınız için zararlı olan nikotine daha az maruz kalmış olacaksınız.

WhatsApp Sipariş
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?